TEMİZ KULLANILMIŞ SERVİS BAKIMLI SATILIK DACİA SANDERO !!!

35.500 TL
Bursa Nilüfer
  • İlan No330633
  • İlan Tarihi23.11.2016
  • MarkaDacia
  • Model Sandero
  • Yıl2012
  • İlan TürüSatılık
  • İlan SağlayıcıHurriyetoto.com
İletişim

İlan Açıklaması

Merhabalar,Kullanırken çok memnun olduğumuz aracımız satılıktır.(Ailemiz büyüyor , 7 kişilik araca ihtiyacımız var)*82.500 'de tüm ağır bakımları yapılmıştır. Aracın hiçbir aksamında hiçbir problem olmayıp, hiçbir masrafı toktur ve harika şekilde çalışmaktadır. Geçen hafta serviste yağ değişimi yapılmış olup 20.000 km/1 yıl hiçbir servis işlemi yoktur. Yakıt olarak da dizel olduğundan ve üzerinde Renault Kadjar'daki aynı motor bulunduğundan dolayı çok çok ekonomik tüketim(şehir içi 19 kuruş , şehir dışı 16 kuruş) yapmaktadır.Araç içi gayet temiz durumdadır(araçta hiç sigara kullanılmamıştır).*Araçta orjinal radyo bulunmakta olup cd,usb ve aux girişleri ile birlikte bluetooth da bulunmakta olup ayrıca telefonla eşleşip hands free telefon görüşmesi rahatlıkla yapılmaktadır.*4 adet Continental yaz lastikleri üstünde olup , sıfır 4 adet Pirelli Winter Snowcontrol kış lastikleri de araçla birlikte verilecektir.*Araç İstanbul'dan Renault yetkili bayisi(Zenginli Otomotiv)nden alınmıştır. Aracın ilk sahibi bayi olup biz ikinci sahibiyiz.*Araç muayenesi Mayıs 2017'ye kadar geçerlidir.*Aynı zamanda Pirelli'nin sınırsız 11.12.2016'ya kadar yol yardımı da mevcuttur.*Kazası,taklası,...vb yoktur. plakayı iletiyorum(34 BA 3826), kontrol ettirebilirsiniz(bayide iken sürtmeden dolayı sol ön kapı tamir yapılmış,çok küçük bir tutar çıkmaktadır(600 tl) ve bizdeyken de ön tamponun sağ tarafı Bursa AutoKing'de sağlamlaştırma işlemi görmüş olup 330 tl tramer kaydı görünmektedir.).*Pazarlık makul şekilde düşünülebilir.*Takas için ise sadece 7 kişilik araçları düşünüyorum (Citroen Picasso,Dacia Lodgy,Renault Scenic,Peugeot 5008... gibi) , üzerine para verebilirim.*7 kişilik araç bulduğum taktirde hemen satabilirim.*Küçük bir detay olarak aracı alırken küçük bir kısmı için Orfin/Renault Kredi kullanılmış olup sadece 8.000 tl'si kredidir. Satılma durumunda 8.000 tl Orfin'e verilip kredi kapatılacak ve toplam ücretten 8.000 tl düşülecektir.Adres : Artı Ofis(Carrefour Karşısı)/ Nilüfer / BURSA

Bu İlanlar da İlginizi Çekebilir