Psikologtan kazasız boyasız değişensiz, bakımlı

48.750 TL
İzmir / Karşıyaka
  • İlan No6654822
  • İlan Tarihi27.02.2017
  • MarkaHonda
  • ModelHonda Jazz 1.4 Fun
  • Yıl2011
  • İlan TürüSatılık
  • İlan SağlayıcıArabam.com
İletişim

İlan Açıklaması

Herkese merhaba. Aracım şu anda 94bin km de olup. Servis kayıtlıdır. KAZA, BOYA, DEĞİŞEN bir parçası YOKTUR. Hasar kaydı YOKTUR. Km orjinaldir 5664 e mesaj atınca km bilgisi ve hasar olmadığına dair mesaj gelir. Ben kontrol ettim isteyene mesajı iletirim. Aracın durumunu detayları ile anlatacağım. Anlattığım ve yaptırdığım her işlemin kaydı ve faturası elimde mevcuttur. Ben 52 bin km de aldım, aldığıma kadar ki tüm bakımları servisinde yapılmıştı servis kaydı ve bakım çıktısı elimde. Ben aldıktan sonra 62 bin kmde İzmir terakki yetkili servisinde atiker gold lpg kiti taktırdım.faturası elimdedir. Lpgnin 1 yıl servis garantisi halen devam etmektedir. Garantisi bozulmasın diye 72 bin, 82 ve 92 bin lpg bakımları yapılmış kaydı serviste var, faturaları elimde mevcut. 82 bin lpg bakımına ilave aküsü servisinde değiştirilmiştir garantisi devam etmektedir. Simit lpg vardır bagajda yer kaplamaz sorunsuz bir şekilde kullanmaktayım şu anda. Geleyim 52 bin kmden sonra 10 binde bir yapılan benzinli motor bakımına; İzmirdeki Honda kullanıcıları bilir muhtemelen, yetkili servisten emekli ustamız Honda performans özel servisinde aracım kayıtlıdır. 62 bin 72 bin, 83 ve 93 bin km de buradaki bakımları yapılmış olup kayıtları elimde mevcuttur. En son bakımı 25/02/2017 de yapıldı. Lastikleri takalı daha nisanda 1 yıl olacaktır. Muayenesinin dolmasına 1 yıl vardır. Lpg ruhsata işlidir. Triger kayışı yoktur, zincir vardır bakım sorunu yoktur. Baskı balata bakımına daha yaklaşık 50 bin km vardır. Önlerde 1 numara arkalarda 2 numara cam filmi monza markalı olup 4 yıl daha cam filminin bile garantisi vardır. Akşamları evimde kapalı garajda, gündüzleri ise çalıştığım hastanenin otoparkındadır. Özetle alacağınız arabanın bakım masrafı, akü masrafı, lastik masrafı, muayene masrafı yoktur. Çalışmayan sorun çıkaran hiçbir arıza, masraf derdi, sıkıntısı yoktur. Aldığım günden beri araç yıkamacıda dahi benim verdiğim mikrofiber eldiven ve sonax cilalı şampuanla yıkanmıştır. Aracı Hafta içi 9/16 saatleri arasında tepecik dr suat seren göğüs hastanesinde bunun dışında Karşıyaka da demirköprü civarında görebilirsiniz.

Bu İlanlar da İlginizi Çekebilir