Araştırma görevlisinden sorunsz LPGli çok temiz 2006 G.Punto

25.900 TL
Ankara Çankaya
  • İlan No324621
  • İlan Tarihi07.10.2016
  • MarkaFiat
  • Model Grande Punto
  • Yıl2006
  • İlan TürüSatılık
  • İlan SağlayıcıHurriyetoto.com
İletişim

İlan Açıklaması

İkinci sahibiyim (delil gösterebilirim), Bilkent'te araştırma görevlisiydim, yurtdışına doktora için çıkacağımdan dolayı satıyorum. İlk sahibi plakadan da anlaşılacağı üzere yargıçtı, ben de, o da araca çok temiz baktık. Yürüyenlerde hiçbir sıkıntısı yoktur. Bende olduğu süre boyunca hiçbir sıkıntısı olmamıştır. Tüm bakımları zamanında yapılmıtır. Yakıt cimrisidir. Orjinal Kmdir. Atiker sıralı sistem Simit LPG var stepne yerinde, ruhsata işli.2018 Ağustosa kadar muayenesi yok.Arka bagaj kapağı serviste orjinaliyle değişmiştir, arka çamurluklar boyalı. Güneş yanığı vs. yoktur (Resimde bulutların yansıması vardır güneş yanığı değildir, diğer tüm boyalar orjinaldir.). Bu modellerin boyası ince olduğu için muhtelif yerlerinde minik rutüş boyaları mevcuttur. Rengi ruhsatta Kırmızı (Bolero) şeklinde geçmektedir. Sağ ön kapıda çöküntü var, parktan çıkarken ağaca vurulmuştur, alıcı kendi görsün diye yaptırmadım. Uzaktan çok belli olmuyor.Yanında vereceklerim 4 adet 2-3 yıllık Michelin kar lastiği Takılmamış park sensörü Stepne Yedek anahtar Orjinal alet çantası İlk yardım çantası Müzik vs. dinlemek için direk telefonlara takılabilen jack (cak) Bazı özellikleri: Klima City mode özelliği (ultra hafif elektrohidrolik direksiyon) Elektrikli dikiz aynalar ve ön camlar Yol bilgisayarı çift airbag cd çalar Vs. Alıcısına şimdiden hayırlı olsun.

Bu İlanlar da İlginizi Çekebilir