Sahibinden Temiz Bakımlı Sorunsuz Araç

42.500 TL
İstanbul / Sultangazi
  • İlan No6601964
  • İlan Tarihi08.02.2017
  • MarkaOpel
  • ModelOpel Astra 1.6 Essentia
  • Yıl2011
  • İlan TürüSatılık
  • İlan SağlayıcıArabam.com
İletişim

İlan Açıklaması

Arabamı 26.09.2016 tarihinde oto pazarından aldım. 1.6 motor 90 beygir lpg'li bir araç.Araçta sunroof hariç fulldur.Sis farı yağmur sensörü dikiz aynası karartma hız sabitleyici vs.. Aracımı komple servise sokup 5248 tl lik ağır bakım ve parça değişimi yaptım triger setinden hava filtresine devirdaym motorundan bujilere kadar.Değiştirdiğim parçaların fotoğrafları ve parçalarda bende mevcuttur. ayrıca tüp beyninide değiştirdim 300 tl'ye. Yeni kış lastiği aldım 900 tl ye lassa marka.Alacak olan kişiye yaz lastikleride verilecektir..Araç şuan canavar gibi ama tabi bunlarında bi faturası var.Zaten aracı bankadan ihtiyaç kredisi ile aldım.Her ay bankaya 530 sabit ödemem var birde üstüne bu ekstralar gelince toplamda 8 ay boyunca 1300 tl ödemem çıktı ve ben bu ödemelerin altından kalkamıyorum ondan dolayı aracımı satıyorum.Aracımı alacak arkadaş istediği yere götürüp istediği servise gösterebilir.Değişim yaptığım parçaların faturasıda elimde,zaten plakada açık isteyen bayrampaşa odak opel servisine sorup öğrenebilir.Araç şehir içi 23 kuruş şehir dışı 17 kuruş yakmaktadır.Araçtan benden önceki sahibinde 3 kaza var 2 tanesinin toplam bedeli fotografta mevcut.Sağ iki kapı boyalı ve sağ çamurluk değişmiş.Almadan önce ekspere soktuğumda eksper bunları söyledi.Alacak arkadaş yine istediği ekspere götürebilir.Açık açık herşeyi yazdım.Azda olsa pazarlık payı vardır.

Bu İlanlar da İlginizi Çekebilir