OPEL ASTRA 1.3 CDTI TEMIZ 2.SAHIBINDEN TEMIZ DOSTA GIDECEK ARAÇ, PAZARLIK VARDIR.

44.000 TL
İstanbul / Çekmeköy
  • İlan No6573588
  • İlan Tarihi27.01.2017
  • MarkaOpel
  • ModelOpel Astra 1.3 CDTI Enjoy
  • Yıl2011
  • İlan TürüSatılık
  • İlan SağlayıcıArabam.com
İletişim

İlan Açıklaması

Aracım sorunsuz temiz bir araçtır, şunu belirtiyim İhtiyaçtan dolayı satıyorum... Akü yeni değişti,park halinde ön sol çamurlukta ilk sahibinde iki kere sürtme olmuş boyanmış ekspertiz raporları mevcut plaka açık sorgulayabilirsiniz isteyene şase numarasını da verebilirim. Aracın ön camında yolda giderken taş sıçraması sonucunda çatlak oluşmuştur arka sağ çamurluğun üzerinde sürtme var dikkatli bakılmadan gözükmüyor, pazarlık araç başında yapılır, sonaxta geçtiğimiz ağustos ayında boya koruma motor koruma yapıldı, ağır bakımları yapılı sadece periyodik bakımları yapılma zamanı yaklaştı o da benden olur, fiyattan düşeriz 1000 km sonra bakıma girecek araç filtre bakımları 270 tl gibi bir fiyatı var toplam, yakıtı üzmez vergisi 126 tl çıktı ödemesini yaptım 1.3 motor olduğu için vergisi düşük çıkıyor, 1.3 olduğuna bakmayın 1.3 olduğunu anlamazsınız turbo dizeldir performansı iyidir.Baskı balata, balataların durumu iyidir. sıkıntısız sürücüyü yormayan bir araçtır.Not: Orjinal çantası, trafik seti, 4 lü bijon anahtarı, ilkyardım seti, kitapçıkları yedek anahtarı mevcuttur. 4 kışlık lastik şu an üzerindedir kışlık lastik good yearın üst model lastiklerindendir, yazlık lastik ve kışık lastik verilecektir.

Bu İlanlar da İlginizi Çekebilir