Memurdan dosta gider ROVER

20.500 TL
Mersin / Yenişehir
  • İlan No6529332
  • İlan Tarihi06.01.2017
  • MarkaRover
  • ModelRover 45 1.6 Club
  • Yıl2000
  • İlan TürüSatılık
  • İlan SağlayıcıArabam.com
İletişim

İlan Açıklaması

Merhabalar. Araç bakımları yapılmış bir araçtır. Gönül rahatlığı ile uzun yola çıkabilir ve her türlü yol ortamında gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Detayları telefonda vermek istiyorum ama yine de kabaca söylemek gerekirse, 3000 km once Motoru yeni yapildı..Üst kapak da dahil hersey yenilendi, beraberinde triger ve baskı balata da değişti. Yani motoru güvenli ve sorunsuzdur..Wentgas marka tüp yeni takıldı ve ruhsata işlidir. Daha önce de lpg vardı ama ben on gün önce İtalyan marka taktirdim şimdi daha çok memnunum. Bel altında ve tavanda boya vardır. Herhangi bir kazası olduğundan değil sadece güneş yanığı olduğu için boyatmak zorunda kaldım. İstediğiniz kaportacıya da gösterebilirsiniz. Zaten ne ise orada da ortaya çıkacaktır.ha boya takıntısı olan hiç kendini yormasın. Ağır hic bir kazasi belası yoktur..Araç 4 senedir benden..Artık model yukseltmeyi düsünüyorum..Dediğim gibi sadece güneş yanığından dolayı. Onun için işlem gören çekiç gören ve değişen hiç bir yeri yoktur..oldukça da ekonomiktir. Hic bir parca sıkıntısı yoktur. Zaten bu benim kullandığım 3.Rover. Oyle bir durum da söz konusu olsaydi zaten ilkinde satar bir daha da bulaşmazdım. Onun icin Rover hakkinda bilgisi olmayanlara itibar etmeyin..Daha detaylı bilgi için numaramdan ulaşabilirsiniz. Herkese hayırlı alışverişler. ..