ACİL FİYAT DÜŞTÜ İLK GELEN ALIR ARACI SON FİYAT

27.500 TL
İstanbul Zeytinburnu
  • İlan No323332
  • İlan Tarihi27.09.2016
  • MarkaKia
  • Model Rio
  • Yıl2011
  • İlan TürüSatılık
  • İlan SağlayıcıHurriyetoto.com
İletişim

İlan Açıklaması

ACİL SON FİYAT İLAN SÜRESİNCE SON 27.500 TLPAZARLIK PAYI KESİNLİKLE YOKTUR ! TAKAS DÜŞÜNMÜYORUM.ARACIM BENZİN + LPG'Lİ (ATİKER MARKA LPG) RUHSATA İŞLİ' DİR.2011 MODEL OLUP KLİMALI 72.500 KM / ORJİNAL KM'DİR16-08-2010 TRAFİGE ÇIKIŞLIDIR.MUAYENESİ 07-02-2017 TARİHİNE KADAR VARDIR. MESAJ ATANLARA CEVAP VERİLECEKTİR.SORGULAMA YAPABİLİRSİNİZ PLAKA AÇIKTIR KESİNLİKLE HASAR KAYDI YOKTUR...TEK PARÇA DEĞİŞEN VARDIR MOTOR KAPUTU'DUR DÜZELTME İLE AYNI PARAYA VE İŞLEME DENK GELDİĞİNDEN ORJİNALİ İLE DEĞİŞTİRDİM..BOYA OLARAK ÖN TAMPON BOYANMIŞTIR.ARACIN 2.SAHİBİYİM,AYNI SEMTTEN ALMIŞ BULUNMAKTAYIM TEMİZ KULLANILMIŞ ENDER BİR ARAÇTIR.ARAÇ TAM BİR AİLE ARABASIDIR VE EKONOMİKTİR.SİMİT TÜP TANKI BULUNMAKTA ŞUAN 45 TL YE DOLMAKTADIR.KM DE ŞEHİR İÇİ 18 - 16 KRŞ. FALAN YAKMAKTADIR.TÜPLÜ OLDUĞU ANLAŞILMAYACAK BİR ARAÇTIR KEYFİ KULLANDIM..GELİP GÖRMEK İSTEYENLER TELEFON AÇARAK HER ZAMAN GELEBİLİRLER.HER ŞEYİ YAZDIM SAÇMA SAPAN ŞEYLER SORMAYIN LÜTFEN...PAZARLIK PAYI KESİNLİKLE YOKTUR SON FİYATI YAZDIM GERÇEK ALICISINA ŞİMDİDEN HAYIRLISI OLSUN ...

Bu İlanlar da İlginizi Çekebilir