ÖĞRETMENDEN TERTEMİZ İBİZA SPORTOURER 15BİN KM!!!

42.750 TL
Konya Cihanbeyli
  • İlan No303834
  • İlan Tarihi22.06.2016
  • MarkaSeat
  • Model Ibiza Sportourer
  • Yıl2014
  • İlan TürüSatılık
  • İlan SağlayıcıHurriyetoto.com
İletişim

İlan Açıklaması

Samimiyetle Söylüyorum Bir Aile Babası Olarak Kazasız Risksiz Güvenli Bir Araba Kullandım Ve Aynı Arabayı Satıyorum…TOYOTA VERSO İLE TAKAS OLABİLİR 2014 Yılı 28.Hafta Sonrası Üretimi En Dolu Olan Style Model Sigara İçilmemiştir, Sıfırdan Farksız Daha 15bin Km! Temiz, Değişensiz, Ekonomik Olduğu İçin Tüp Taktırıp Motoru Üzmedim. 10bin Bakımı Serviste Yapıldı. Garantisi Halen Devam Ediyor… Sağ arka kapı tutmacın altında çok hafif sürtmeden dolayı çizik var kaskodan yaptırdım sanayide halledebilirdim ama alacak olan bilsin. Resmini de ekledim hatta ok işaretleriyle belirttim. Donanım özellikleri Yokuş Kalkış Desteği Esc (Elektronik Stabilite Kontrolü) Eba (Acil Fren Destek Sistemi) / Msr (Motor Çekiş Kontrol Sistemi) Edl (Elektronik Diferansiyel Kilidi) Esbs (Elektronik Stabilite Frenleme Sistemi) Dönüşe Duyarlı Sis Farları. Fonksiyonel Direksiyon Sürücü / Yolcu Emniyet Kemeri Uyarısı Ön Yolcu Hava Yastığı İptali (Isofix) Top Tether 45 Lt Ana Yakıt Deposu 15lt Yedek Yakıt Deposu 430 Lt Bagaj Hacmi Lastik Arıza Göstergesi Tavan Rayları Gövde Rengi Kapı Kolları Ve Yan Aynalar Sürücü / Yolcu Koltuğu Arkası Cep Sürücü Koltuğu Yükseklik Ayarı Deri Vites Topuzu Ve El Freni Şık Ve Agresif Duruşu İç Döşemelerinde Yüksek Kalitedeki Malzemeleri Sürüş Keyfi Ve Daha Aklıma Gelmeyenler…

Bu İlanlar da İlginizi Çekebilir