ÖĞRETMENDEN TEMİZ KULLANILMIŞ SEAT CORDOBA

24.250 TL
Mersin(İçel) Erdemli
  • İlan No302698
  • İlan Tarihi12.06.2016
  • MarkaSeat
  • Model Cordoba
  • Yıl2004
  • İlan TürüSatılık
  • İlan SağlayıcıHurriyetoto.com
İletişim

İlan Açıklaması

Merhaba aracımı 02/09/2015 tarihinde aldım. İhtiyacımdan dolayı satıyorum. Aracı aldıktan sonra her türlü bakımına önem verdim. 11/10/2015 tarihinde boya koruma yaptırdım. 18/11/2015 tarihinde dört lastiği değiştirdim. Lastikler Lassa Impectus Revo dört mevsim performans lastikleridir. Bir yıllık Lassa ücretsiz yol yardımı durmaktadır. Yine lastikleri değiştirdiğimde balataları da değiştirdim. 28/11/2015 tarihinde araç içi döşemeleri değiştirdim. Aracın muayenesi 29/08/2017 ye kadardır. Aracın 6 aylık vergisi 153 tl tutmaktadır. Kliması dijital olup gayet güzel ısıtmakta ve soğutmaktadır. Bagaj hacmi gayet geniştir. Dört cam otomatiktir. Airbag mevcuttur. Park sensörü vardır. Immobilizer bulunmaktadır. Hız sabitleyicisi vardır. Araçta Atiker sıralı sistem lpg bulunmaktadır. Lpg'nin sızdırmazlık raporu mevcuttur. Araç şehir içi 20 kuruş yakmaktadır. Arabanın triger kayışı 180.000 kmde değişmiştir. Aracın 10.000 bakımlarını zamanında yaptırdım. Filtreler değişti. Aracın en ufak herhangi bir kazası bulunmamaktadır. Tavanda güneşten ötürü soyulmalar vardır. Plaka açık sorgulatabilirsiniz. Pazarlık vardır ve araç başında yapılır. Alacak kişiye şimdiden hayırlı olsun.

Bu İlanlar da İlginizi Çekebilir