İlk SAHİBİNDEN Otomatik JETTA - Highline

75.500 TL
İstanbul Bakırköy
  • İlan No289822
  • İlan Tarihi18.05.2016
  • MarkaVolkswagen
  • Model Jetta
  • Yıl2015
  • İlan TürüSatılık
  • İlan SağlayıcıHurriyetoto.com
İletişim

İlan Açıklaması

İlk sahibiyimİlk trafiğe çıkış: Mayıs 2015. Doğuş Otomotiv'den satın alınmıştır. Garantisi devam etmektedir. Faturası mevcuttur. İlk yıl bakımı 1 hafta önce yetkili serviste yapılmıştır. Yağ, filitre..vs tüm yıllık değişimler orjinal parçalarla değişmiştir. Faturası mevcuttur. 1.4 motor ve 122 Beygir Gücü ile üstün performans. Tüm parçalar orjinaldir. Değişen hiçbir parça yok. Araba tertemizdir. Kazasızdır. Plakayı açık bıraktım, dilediğiniz gibi sorgulayabilirsiniz. Arabanın daha çok alt bölgelerinde park sürtmeleri, çizikleri mevcuttur. Detayları resimlerde gösterdim. Lütfen neresi çizik diye aramayın. Çizik olan heryeri fotoğrafladım. En üst paket: Highline'dır. Yeni Jetta kasadır. Başlıca özellikleri: Crusie Control + Sensörlü Silecek + Büyük Dokunmatik Ekran + Ön&Arka Park Sensörleri + 17" Çelik Jant + Elektronik Klima + Ön&Arka Kol Dayama + Orjinal Arka Filmli Camlar (Fabrika Çıkış Hali). Daha birçok özellik aracın resmi sitesinden kontrol edilebilir. ******** Ciddi alıcı arasın lütfen. *********

Bu İlanlar da İlginizi Çekebilir