2014 VW GOLF 7 TDI DSG HIGHLINE 24.700 KM

80.000 TL
İstanbul Gaziosmanpaşa
  • İlan No288774
  • İlan Tarihi08.05.2016
  • MarkaVolkswagen
  • Model Golf
  • Yıl2014
  • İlan TürüSatılık
  • İlan SağlayıcıHurriyetoto.com
İletişim

İlan Açıklaması

W GOLF -7- 1.6 TDİ BlueMotion DSG HİGHLİNE SİYAH İNCİ   SİYAH İÇİ BEJ ÇOK TEMİZ ,2017 YILINA KADAR GARANTİSİ DEVAM EDİYOR. 2 PARÇADA LOKAL BOYASI VAR. RAHAT KULLANIŞLI, YAKITTA CİMRİ ARACIMI BAŞKA İHTİYACIMDAN DOLAYI SATIYORUM. FİYATI DÜŞÜRDÜM. (79.500 TL SON FİYAT )YEDEK ANAKTARI, KULLANIM KLAVUZLARI MEVCUT.ALICISINA ŞİMDİDEN HAYIRLI OLSUN.66,825 TL sine banka kredisi çekebilirsiniz.ÖZELLİKLERİ TRIPTRONIC-OTOMATİK F1 DSG VİTES --- ADAPTIF BI-XENON FARLAR --- RENKLİ 5' İNCH MEDYA EKRAN --- ÇİFT İKLİM KONTROLLÜ DİJİTAL KLİMA --- POLARİZE-KUMAŞ KOLTUKLAR --- PİANO BLACK İÇ TRİMLER --- FONKSİYONEL DERİ SPOR DİREKSİYON --- CD/MP3/USB/AUX/I POD ÇALAR --- BLUETOOTH GSM --- ELEKTRİKLİ KATLANIR AYNALAR --- VW 17'İNCH DOUBLE SPORT STYLE JANTLAR --- AUTO HOLD YOKUŞ KALKIŞ DESTEĞİ --- ÖN VE ARKA GÖRSEL DESTEKLİ PARK MESAFE --- CRUISE KONTROL ---HIZ LİMİTLEYİCİ --- ELEKTRİKLİ PARK FRENİ ---LED İÇ IŞIK PAKETİ --- LED STOP LAMLARI --- DIŞ IŞIKLANDIRMA VE FOLLOW ME HOME FONKSİYONU --- OPTİK GÖSTERGELER --- START STOP W GOLF -7- 1.6 TDİ BlueMotion DSG HİGHLİNE SİYAH İNCİ   SİYAH İÇİ BEJ ÇOK TEMİZ ,2017 YILINA KADAR GARANTİSİ DEVAM EDİYOR. 2 PARÇADA LOKAL BOYASI VAR. RAHAT KULLANIŞLI, YAKITTA CİMRİ ARACIMI BAŞKA İHTİYACIMDAN DOLAYI SATIYORUM. FİYATI DÜŞÜRDÜM. (79.500 TL SON FİYAT )YEDEK ANAKTARI, KULLANIM KLAVUZLARI MEVCUT.ALICISINA ŞİMDİDEN HAYIRLI OLSUN.66,825 TL sine banka kredisi çekebilirsiniz.ÖZELLİKLERİ TRIPTRONIC-OTOMATİK F1 DSG VİTES --- ADAPTIF BI-XENON FARLAR --- RENKLİ 5' İNCH MEDYA EKRAN --- ÇİFT İKLİM KONTROLLÜ DİJİTAL KLİMA --- POLARİZE-KUMAŞ KOLTUKLAR --- PİANO BLACK İÇ TRİMLER --- FONKSİYONEL DERİ SPOR DİREKSİYON --- CD/MP3/USB/AUX/I POD ÇALAR --- BLUETOOTH GSM --- ELEKTRİKLİ KATLANIR AYNALAR --- VW 17'İNCH DOUBLE SPORT STYLE JANTLAR --- AUTO HOLD YOKUŞ KALKIŞ DESTEĞİ --- ÖN VE ARKA GÖRSEL DESTEKLİ PARK MESAFE --- CRUISE KONTROL ---HIZ LİMİTLEYİCİ --- ELEKTRİKLİ PARK FRENİ ---LED İÇ IŞIK PAKETİ --- LED STOP LAMLARI --- DIŞ IŞIKLANDIRMA VE FOLLOW ME HOME FONKSİYONU --- OPTİK GÖSTERGELER --- START STOP

Bu İlanlar da İlginizi Çekebilir