Az kullanilmis tertemiz Honda Civic HB Dizel Sport

72.250 TL
İstanbul Çekmeköy
  • İlan No271977
  • İlan Tarihi06.03.2016
  • MarkaHonda
  • Model Civic
  • Yıl2014
  • İlan TürüSatılık
  • İlan SağlayıcıHurriyetoto.com
İletişim

İlan Açıklaması

2014 Ekim’de sıfır aldığım, 15400 km.de olan aracımı araç fazlalılığı nedeniyle üzülerek satıyorum. Aracım garajda korunmuş olup, hiç sıgara içilmemiş ve tertemizdir. Dizellere göre sessiz ve 300 Nm. torkla performanslı, kullanımı çok keyiflidir. Bagajı derin olduğu için sınıfının en hacimlisidir. Arka koltuklar yatırılarak bagajla birleştirilebildiği gibi, ayrıca altı boş olduğu için, kaldırılarak dik bir malzeme taşımaya imkan sağlamaktadır. Aracın 4.5 yıl daha garantisi vardır. Sadece aile aracı olarak kullandığım aracımda ayrıca şu artı özellikler bulunmaktadır; Yan camlar 3M orta karartılmıştır. Ön kaput üzerinde Maguire darbe emici film kaplama vardır. Ön ve arka sesli ve ışıklı park sensörü vardır. Jantlar ve arka spoiler özel seridir. Araç yakıt tüketimi, performansı, sportif görünümü ve sürüş zevkiyle tam bir keyif aracıdır. Izmir'den İstanbul'a 3,7 lt/100km yakıt tüketerek geldim. Ayrıca şehir içi yakıt tüketimi 4.9 lt/100 km.dir. 8 hava yastığı bulunmaktadır. 6 hoparlörlü Radyo+MP3+Aux+USB Player'la tatmin edici bir ses sistemi bulunmaktadır. Geri görüş kamerası, park sensörleri, yatık burnu ve ayrıca geniş açılı turuyla park etmesi ve görüş açıları çok açıktır. Aracım hasarsız olup, sadece sağ arka kapıda dubaya sürtmeden oluşan çizik kısmi boya ile serviste kapatılarak giderilmiştir. Dilerseniz fotograf gönderebilirim. Kesinlikle tüm parçaları orjinaldir. Diğer özellikleri menüde işaretledim. Alan kişiye hayırlısı olsun

Bu İlanlar da İlginizi Çekebilir