Sahibinden 2010 Mercedes C180

82.000 TL
İstanbul Şişli
  • İlan No250776
  • İlan Tarihi16.11.2015
  • MarkaMercedes
  • Model C Serisi
  • Yıl2010
  • İlan TürüSatılık
  • İlan SağlayıcıHurriyetoto.com
İletişim

İlan Açıklaması

Merhaba,Aracın 2.sahibiyim. Temiz ve özenli kullanılmış aile aracıdır.İçinde sigara içilmemiştir. Bakımları düzenli yaptırılmıştır. Michelin lastikler yaklaşık 10.000 km önce alınmış olup gayet iyi durumdadır. Aracın aküsü yeni değiştirilmiştir. Periyodik muayenesi 2 ay önce yaptırılmıştır. Kısacası uzunca bir süre masraf yapmadan binilebilecek durumdadır Aracımın özelliklerini aşağıda işaretledim.-xenon far-cep telefonu ile bluetooth bağlantı-sunroof ve cam tavan-far yıkama-hız sabitleyici ve hız sınırlayıcı-elektrikli ve katlanır dikiz aynaları-yağmur sensörü-far sensörü-elektrikli ön koltuklar-ön ve arka park sensörü gibi bir çok özelliği bulunmaktadır.Aracın 2010 yılında kırmızı ışıkta arkadan bir arabanın çarpması sonucu arka tamponu boyanmıştır. Başka bir kazası bulunmamaktadır. Tramer kaydı 1200 TL çıkmaktadır. Plakası 34 HA 2750'dir. Sadece kapılar ve çamurluklarda toplam 6 parça temizlik boyası vardır.(alırken baktırmıştım ancak hangi parçaların boyalı olduğunu hatırlamadığım için işaretlemedim ) Benden önceki sahibi çok titiz olduğundan boyatmış. Araçta değişen parça yoktur.Araç nakit satılıktır, 35bin TL'ye kadar otomatik araçlarla takas yapılabilir..Teşekkürler..

Bu İlanlar da İlginizi Çekebilir