Kia Ceed 1.6 Dizel Otomatik FULL FULL

62.700 ₺
İstanbul / Kadıköy / Acıbadem
  • İlan No213910
  • İlan Tarihi28.02.2015
  • Marka
  • Model
  • Yıl
  • İlan TürüSatılık
  • İlan SağlayıcıTasit.com
İletişim

İlan Açıklaması

Mrb...KİA Cee'd Consept Plus 1.6 128 hp FULL+FULL CAM TAVAN 2013 trafik çıkışlı KAZASI TRAMEL KAYDI YOKTUR ... ARACIN GARANTİSİ DEVAM ETMEKTEDİR MASRAFSIZDIR İKİ PARÇA BOYASI VARDIR SÜRTMEDEN DOLAYI RESMİNİ KOYUYORUM BELLİ OLMAYACAK KADAR AZ DIR ARKA KAPI İLE ÖN KAPININ UÇ TARAFI ARAÇ FULL+FULL CAM TAVAN MODELİDİR EN DOLUSU  ÖZELLİKLERİNİN BİLDİĞİM KALANIYAZIYORUM    6 İLERİ TAM OTOMATİK ŞANZUMANPANAROMİK AÇILIR CAM TAVAN4 CAM OTOMATİKF1 ŞANZIMANCRUİSE CONTROLPİANO BLACK ISITMALI OTOMATİK KATLANIR SİNYALLİ YAN AYNALARVİRAJ AYDINLATMALED GÜNDÜZ FARLARIİÇ DIŞ IŞIK PAKETİELEKTROKROM İÇ DİKİZ AYNASIFAR / YAĞMUR / PARK SENSÖRLERİBEL DESTEKLİ SÜRÜCÜ VE YOLCU KOLTUKLARIDEĞİŞKEN DİREKSİYON MODU (SPORT-NORMAL-COMFOR) (SERTLİK AYARI)DERİ DİREKSİYON SİMİDİ ÇİFT BÖLGE DİJİTAL KLİMAEKONOMİK SÜRÜŞ MODUBLUETOOTH BAĞLANTILI MÜZİK SİSTEMİUSB&AUX GİRİŞLERİYAĞMUR SENSÖRÜELEKTROKROMİK İÇ DİKİZ AYNASI (OTOMATİK KARARAN)OTOMATİK YANAN KISA FARLARÖN KONSOLDA 12V GÜÇ KAYNAĞIÖN KONSOLDA BARDAK TUTUCULARSOĞUTMALI TORPİDO GÖZÜÖN KOL DAYAMA VE EŞYA GÖZÜBAGAJ İÇİ AYDINLATMA BAGAJ İÇİ SAKLAMA BÖLMELERİ VE BAGAJ FİLESİBAGAJ İÇİ 12V GÜÇ KAYNAĞIISOFİX ÇOCUK KOLTUĞU BAĞLANTI NOKTALARIEBD DESTEKLİ ABS FREN SİSTEMİYOKUŞ KALKIŞ DESTEK SİSTEMİESP (ELEKTRONİK DENGELEME PROGRAMI)BAS (FREN DESTEK SİSTEMİ)VSM (ESP'Lİ ARAÇ DENGE YÖNETİM SİSTEMİ)ESS (ACİL FREN SİNYALİ)TCS (PATİNAJ ENGELLEME SİSTEMİ)TPMS (LASTİK BASINÇ İZLEME SİSTEMİ)  pazarlık araç başında TAKAS YAPILMAYACAKTIR alan kişiye hayırlı olsun

Bu İlanlar da İlginizi Çekebilir