Sahibinden Hatasız 58.000Km De Hız Sabitleyicili - 2011 Clio Iıı

30.850 ₺
İstanbul / Esenyurt / Esenyurt
  • İlan No1445997
  • İlan Tarihi16.06.2014
  • MarkaRenault
  • ModelClio
  • Yıl2011
  • İlan TürüSatılık
  • İlan SağlayıcıTasit.com
İletişim

İlan Açıklaması

Merhabalar, aracım 2011 model olup 57.500 KM'de olup, tüm ağır bakımları yapılmıştır. Ben aracı ilk sahibinden aldım, ama sonradan işi değiştirince aracı satmak durumunda kalıyorum. 1 ay oldu aracı alalı ve 1000 km'de yaptım. Beylikdüzü'nden Tekirdağ'a 50 tl'ye gittim, geldim. Yani uzun yolda 100 KM'de 3.4 lt. yaktı araç 120 KM hız ile. Lütfen, aracımı yağ yakan, yağ eksilten araçlar ile kıyaslamayın! Bu kadar ağır bakımını yaptırdım, muayenesini yaptırdım, satmak istemiyorum aslında ama nakit sıkıntısı var, lütfen takas teklif etmeyin.. Kazası & Değişeni Yoktur! Tramer'dede hasar kaydıda yok zaten, plaka açık sorgulatabilirsiniz. 34 KJ 669016.06.2014 yeni muayene'den geçti, yani 2 yıl boyunca muayene sıkıntınız olmayacak!ARACA MUAYENE'YE GİRMEDEN YAPILAN İŞLEMLER (AĞIR BAKIMLAR) ;- Castrol Magnetec 10/40 motor yağı,- NANO Teknoloji Bor Yağı,- Yakıt, Hava, Polen filte değişimi,- Ön frenler + diskler,- Arka el freni balatası + kampana tornası,- Ön 2 Amortisör,- Ön 2 Salıncak,- Sağ/Sol Rot kolu,- Rot & Balans ayarı..- Pasta & Cila & Jant Temizleme & Motor Temizleme.Toplam maliyet (işçilik dahil) : 1700 TL. :) Araç, hafta içi full yatıyor otopark'ta mal ortada, istedigim fiyatı yazdım pazarlık payı elbette vardır. Ama tutupta şu kadar'a falan olurmu demeyin, gelip aracı görün daha sonra araç basında pazarlık yaparız. Aracımın hertürlü arkasındayım. Telefon'da pazarlık yapmayın, telefonu direk kapatırım. Kimseninde kalbini kırmak istemiyorum, aracı alacak olan kişi ömürlük binecek o kadar söylüyorum. Alt takımları sıkıntısız değişenleri yazdım, zaten sıkıntı olsa muayeneden geçemezdim. NOT : Lütfen, resim'deki telefon numarasını ararsanız, sevinirim. Hayırlı alışverişler.

Bu İlanlar da İlginizi Çekebilir