İLK SAHİBİNDEN 2013 OPEL CORSA

34.500 TL
Kahramanmaraş -
  • İlan No229728
  • İlan Tarihi28.03.2015
  • MarkaOpel
  • Model Corsa
  • Yıl2013
  • İlan TürüSatılık
  • İlan SağlayıcıHurriyetoto.com
İletişim

İlan Açıklaması

Araç 15000 KM'de olup hasar darbe kazası yoktur ilk günkü orjinalliğini korumaktadır. araç 2013 modeldir trafiğe çıkışı 19.12.2013 dür. hiçbir hasarı yoktur. tüm aksamı orjinal şekilde çalışmaktadır. aracın yedek anahtarı ve kitapçıkları vardır döşemesi temizdir. yıkanırken fırça vurulmadı. aracım gerçekten temiz bir araç muayenesi gelmedi şehir dışına çıkmadı kısa mesafelerde binildi . garantisi devam etmekte araçta ek olarak 6 camında orjinal çekilmiş flim vardır çelik jant ve kartel koruyucu bulunmaktadır orjinal park sensörüde vardır. fiyatta pazarlık payı vardır. Alana şimdiden hayırlı olsun allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin.EK OLARAK - 10000 bakımı servisinde yapıldı faturaları mevcuttur.- 2 adet plastik ve halı paspası vardır- Kapı altı mavi opel logosu vardır akşamları çok hoş görünmektedir- boya ve hasar yoktur ilk günkü parklaklığını korumaktadır- ilk yardım,trafik,ve yangın tüpü seti içerisindedir.Opel araç kullanmayanlar için bilgi - Opel araçlar alman malı olup sağlam dayanıklıdır 11 yıldır opelden şaşmadık bundan sonrada şaşmayız benim satış nedenim model yükseltmek yine opel alacağım busefer insignia almayı düşünüyorum benim aracım km'ye 20 kr yakmaktadır 50 liralık benzinle bir hafta rahatça gezebilinir. lpg den bile az yaktığı için hiç orjinalliğiyle oynamadım ilk defa opel kullanacaksanız şüpheleriniz varsa hiç şaşmayın opel wolksvagenle aynı seviyede bir araç frimasıdır.

Bu İlanlar da İlginizi Çekebilir