DOKTORDAN 2010 MODEL 75bin km 320D SUNROOFLU

97.000 ₺
Afyonkarahisar / Bolvadin / Merkez
  • İlan No2295280
  • İlan Tarihi21.01.2015
  • MarkaBMW
  • Model3 Serisi
  • Yıl2010
  • İlan TürüSatılık
  • İlan SağlayıcıTasit.com
İletişim

İlan Açıklaması

DOKTORDAN 2010 MODEL 75000 KM 320 D SİYAH SUNROOFLU FULL PAKETAracımı 13bin km de iken aldım  tüm bakımlarını bmw yetkili servislerde yaptırdım,plakadan servislerde sorgulatabilirsiniz.Aracımda ön ısıtmalı koltuklar,içi bej deri,arka park sensörü,yağmur ve far sensörü,hız sabitleme,sunroof,otomatik dijital klima,otomatik elektrikli arka cam perde,iç dış ışık paket,fonksiyonel direksiyon,xenon farlar,far yıkama,camlarda 3m cam filmi,triptronik vites,katlanır aynalar özellikleri mevcuttur.25 bin km sonra servis bakımı gerekmektedir.Aracıma sol ön ve sol arka kapıda kapı açma kolları altında avuç içi kadar lokal boyalar mevcut,sebebi her iki bölgeyide anahtarla çizmişlerdi ben de afyon autokingde o bölgeleri lokal boyattım autokingi bilenler bilir önceki hali,lokal boyanmış hali herikisininde resimlerini saklarlar,ve aracım park halinde iken başka araç(muhtemelen yüksek pat pat denilen taşıma aracı) kaputun dudak kısmına dokunup ezilmelere neden olmuştu aynı şekilde tüm kaputu değil kaputtaki bmw ambleminin üzerinden yatay bir çizgi çekin onun alt kısmı yani sadece kaputun dudak kısmı yine lokal şekilde afyon autokingte boyattım.Aracımda değişen parça, başka boyalı bölge ya da en ufak kaza hasar bulunmamakta gayet temiz vaziyettedir.Aracın performansının süper ve  yakıtının gayet makul seviyelerde olduğunu bmw 320d kullananlar bilir,alacak olana hayırlı olsun.