FİYATI DÜŞTÜ !!! BAYANDAN ACİL SATILIK CİTROEN C4 1.6 HDI SX

22.500 TL
Samsun -
  • İlan No196105
  • İlan Tarihi10.06.2014
  • MarkaCitroen
  • Model C4
  • Yıl2006
  • İlan TürüSatılık
  • İlan SağlayıcıHurriyetoto.com
İletişim

İlan Açıklaması

Bayandan satılık Citroen C4 ARACIM 198.000 KM DEDİR. YAKLAŞIK 8 AY ÖNCE 23.000 TL YE ALDIM. YAPTIĞIM MASRAFLARI BİNDİĞİM ZAMANA SAYARAK ARACIMI SATMAK İSTİYORUM. ARACIN MUAYENESİ 2015 TEDİR.ÜZERİNDE 4 ADET YAZLIK LASTİKLERİ HARİCİNDE YENİ ALDIĞIM 4 ADET MİCHELİN ALPİN KIŞLIK LASTİKLERİ DE YANINDA VERİLECEKTİR.(205 55 16) CAMLARDA 150 TL DEĞERİNDE ÇİZİLMEZ AMERİKAN CAM FİLMİ VARDIR.CRUİSE CONTROL VE SPEED LİMİTER MEVCUTTUR.SÜRÜCÜ VE YOLCU OLMAK ÜZERE FARKLI SICAKLIK VEREN DİJİTAL KLİMA VARDIR.TÜM FONKSİYONLAR KUSURSUZ ÇALIŞMAKTADIR.ARKA PARK SENSÖRÜ MEVCUTTUR. 2 AY ÖNCE BASKI BALATA ORJİNAL PARÇA OLARAK DEĞİŞMİŞTİR TÜM BAKIMLARI ÖZEL SERVİSTE YAPILMIŞTIR. 1.6 HDİ MOTOR 110 BEYGİR OLAN ARACIM BİR DEPO YAKITLA 1100-1200 KM YAPABİLEN YAKIT CİMRİSİ BİR OTOMOBİLDİR. ÖN VE ARKA TAMPON AYRICA SAĞ ÖN- SAĞ ARKA KAPI BOYALIDIR.BOYA KAYNAKLI ARACIMIN YAKLAŞIK 7500 TL HASAR KAYDI VARDIR..PLAKADAN SORGULATABİLİRNİZ. 5 ADET KARIŞTIĞI KAZA VARDIR. ARACIMIN YÜRÜYEN AKSAMINDA HİÇBİR SIKINTI YOKTUR. MOTORU KUSURSUZDUR. DEĞİŞENİ YOKTUR. ARABADAN ANLAYANLAR BİLİRLER. ARACIN HASARININ YÜRÜYEN AKSAMDA OLMAMASI EN ÖNEMLİSİDİR. BUGÜNE KADAR ARAÇ PERFORMANSI İLE İLGİLİ HİÇBİR SIKINTI YAŞAMADIM. ARACI YOLDA GÖTÜREN VE PERFORMANS ALMANIZI SAĞLAYAN ŞEYİN KAPI VE TAMPONDAKİ BOYA DEĞİL, MOTOR VE YÜRÜYEN AKSAM OLDUĞUNU BİLEN CİDDİ ALICILAR ARASIN LÜTFEN ! GERKLİ BÜTÜN BİLGİLER DETAYLI ŞEKİLDE VE DÜRÜSTÇE BELİRTİLMİŞTİR. LÜTFEN GEREKSİZ SORULAR İÇİN ARAMAYIN. ALICISINA ŞİMDİDEN HAYIRLI OLSUN.

Bu İlanlar da İlginizi Çekebilir